KARTY - Karty od Doreen Virtue prepojenie na božské posolstvá

 

 

Doreen Virtue Ph.D. je jasnovidná doktorka psychológie, pracuje s anjelmi. Je autorkou mnoho kníh, ktoré sú o anjelskej tematike. Karty odpovedajú ako by

odkazy od vyšších bytostí, odpovede sú pretkané milujúcou a pozitívnou energiou, lebo je v nich láska, ktorú vysielajú.

Mám rada tieto karty, lebo ich posolstvá sú vždy pozitívne a pomôžu veľa krát nájsť

aj v bez východiskovej situácii riešenie, ktoré bude správne. Niektorý z nás majú hlboké korene na tejto planéte a mnoho krát keď sa nám niečo deje má to hlboko v minulých životoch príčinu. O tom hovorí jedna z kariet a upozorňuje na minulé

životy a bloky, ktoré si prinášame so sebou. Očistíme si svoj myšlienkový svet

od negativity, naprogramujme sa na citlivejšie a pozitívnejšie energie.img


Posolstvá Bohýň na rok 2012

Na tento rok bude bdieť nad všetkými znameniami Bohyňa Isis  egyptská Bohyňa mesiaca, Matka, Bohyňa prírody, Múdrosti, Mágie. Dobrá manželka, žena posvätnej sexuality. Poproste ju pomôže vám nájsť uplatnenie v podnikateľských aktivitách, dodá vám vlohy na obchodovanie. Pritiahne prosperujúce možnosti. Pomáha nájsť odpovede na minule životy.  Bude nás učiť tešiť sa zo života a nájsť v sebe úctu samému k sebe, ale aj ku svojím blížnym. Ženám dodá chuť viacej sa prejaviť vo svojej ženskej kráse a nájsť v sebe vnútornú silu. Posilní rodinu a rodinné vzťahy a vplyv rodiny na spoločnosť. Navodí v ľudských mysliach viacej nadania na umenie, ale aj túžbu sa obklopiť umením.

,,Nedovoľte , aby strach do vás vstúpil, volajte ma a ja prídem a nájdem novú radosť, zapíšem do vašich sŕdc lásku a úctu k sebe a svojím blížnym. Rast na duchovnej energii vás všetkých obohatí ´´


imgBaran

Isis egyptská bohyňa mesiaca. Dobrá manželka, matka, vlohy na obchodovanie. Bohyňa Mágie, pomáha nájsť odpovede na minule životy. Pomôže vás utešiť, keď budete mať boľavé situácie, nájde cestu, ktorou vás povedie ak ju poprosíte. Dodá energiu aj ak váš blízky odišiel na druhú stranu, poproste ju o pomoc. Niektoré problémy , ktoré vás budú prenasledovať majú hlboké korene vo vašom minulom živote. Strach, bloky, obavy, ochorenia vynoria sa bez príčiny. Verte, že to pramení z nejakých dôvodov z vášho minulého života. Ak budete mať pocit pri stretnutí s osobou , že ju poznáte a nebudete vedieť logicky s kadiaľ , pravdepodobne ste už s týmto človekom žil život.


Býk

Eireen grécka bohyňa, je sestrou bohyni Zákona a Spravodlivosti. Prináša vnútorný pokoj a mier každému kto oň požiada. Poproste ju aby ukázala, čo je zmyslom vášho života, nech vloží do pocitov a myšlienok nové motivácie. Odovzdajte svoje problémy a obavy vyšším sféram. Niekedy sa možno veci javia chaoticky, ale verte v to , že existuje vyšší plán. Božia láska vás obklopí a bude vás podporovať. Modlite sa častejšie tento rok a viacej meditujte. Venujte sa aktivitám , ktoré pomôžu nájsť vnútorný pokoj. Hudba, tanec, spev, masáže, kúpele s morskou soľou. Viacej detskej hravosti, detského nadšenia pre život.


Blíženci

Kálí je hinduistická Bohyňa, ukončuje cyklus, má silnú energiu, premieňa energiu,  veci naberú rýchly spád, keď od nej žiadame pomoc. Dodá nám odvahu, aby sme boli viacej odhodlaný kráčať za svojím smerom. Nastaví nás na väčšiu cieľavedomosť. Oslobodzuje od strachu, obmedzenia, ochrankyňa materstva, manželka, Od Kálí sa vyprosuje šťastie, sila a zdravie, manželovu lásku, otehotnenie, lepší napredovanie. Kálí uzdravuje, robí zázraky.

Afrodita grécka Bohyňa vášne a lásky. Pomáha ženám sa cítiť dobre vo svojom tele. Do vzťahov medzi muža a ženu prináša viacej vášne a pomáha zharmonizovať mužskú a ženskú energiu. Podniknite kroky ku uzdraveniu svojej sexuality. Častejšie tancujte , buďte vnímavejší. Upravte svoje oblečenie, ženy obliekajte sa ženskejšie a muži viacej dbajte o svoje mužské oblečenie. Netreba skrývať svoju ženskosť alebo mužskosť. 

Biela Tara je láskyplná bohyňa ochotná pomáhať, Tara znamená hviezda, pomáha pri bezpečnom cestovaní, pomáha aj na duchovnej ceste, ak ju poprosíme pomôže nám s predlžením nášho života tu na zemi. Osvecuje našu myseľ. Je jemná mierumilovná, trpezlivá, milujúca, starostlivá a materská.


Rak

Maeve keltská bohyňa, ktorá dodá ženám väčšiu silu oslavovať a vážiť si svoju ženskosť. Naplní túžbou po vzťahu v partnerstve, pomôže nájsť spriaznenú osobu. Pôsobí silnými sexuálnymi túžbami, legenda, ktorá hovorí, že uprednostňovala milencov, kráľov. Legenda o Maeve hovorí aj o tom, že si žiadala ukončiť vojnový konflikt, aby poukázala na svoju silu, vyvolala u celej armády pôrodné bolesti. Volajte ju na pomoc pri rôznych problémoch so ženskými organmi, volajte ku pôrodu, ale aj ku menopause. Ponúka vám nájsť čas na oddych, relax. Zavedie vás k rôznym tajomstvám a dovolí do nich nakuknúť. Dá veľkú silu na prijatie samých seba, ale aj na zvládnutie úloh, ktoré si naplánujete.


Lev

Mawu západoafrická mesačná bohyňa, legenda hovorí, že so svojím slnečným manželom stvorila život. Pomáha ľudom a učí ich žiť v súlade s prírodou. Nabáda ľudí, aby sa naučili rešpektovať prírodné zdroje. Tento rok bude na vás vplývať a ukazovať čo je zmyslom života, posunie situácie, aby ste sa viacej zamýšľali nad životným prostredím, vytvorí možnosti pôsobiť organizovaným spôsobom. Nebráňte sa jej pôsobeniu, ale počúvajte jej naliehavé prosby za pomoc našej Matke Zemi. V partnerských vzťahoch bude Mawu držať ochrannú ruku na udržanie pevných partnerských vzťahoch, dodá viacej energii na spolupatričnosť dvoch partnerov.


Panna

Brigit je keltská bohyňa, bohyňa slnka a ohňa. Symbolizuje tri tváre ženy, mladú pannu, starostlivú a láskavú matku, a múdru čarodejku. Je ochrankyňou každého , kto ju požiada o pomoc. Pomôže spojiť s božskými sférami, navodí pomoc pri očiste s ohňom. Zapáľte sviečky a prilákate jej energiu. Najprv si ujasnite svoje ciele. Lebo ak nebudete mať úplne jasné predstavy a jasné plány bude z toho zmätok a oslabí situácie. Nenechajte sa pomýliť ostatnými a ani ovplyvniť. Nerobte si starosti čo si budú myslieť ostatný. Dôverujte sami sebe a verte svojím plánom. Stojte si za tým čomu veríte a neustupujte. 


Váhy

Oonach je keltskou bohyňou životných zmien, bohyňa vernosti a oddanosti v ľúbostných vzťahoch. Jej energie sú spojené s prírodnými bytosťami, spojí aj nás s vílami ak ju o to poprosíme. Tanec a intenzívny pohyb tela jej je veľmi blízky. Pomáha v obdobiach, keď sa niečo končí a niečo začína v našom živote.  Neučiňte unáhlené kroky, pomalý a neochvejný postup je teraz pre vás to najlepšie. Zvoľna vplávajte do nového života. Novej práci, novému projektu, alebo novému záväzku sa spočiatku venujte skôr na polovičný úväzok. 

Ištar Babylonská matka, Sumerovia, Gréci uctievali ako rannú hviezdu, tiež bola bohyňa lásky, sexu a erotiky ale aj vojny. Mala krídla, jazdila na levovi a bola ozbrojená lukom a šípom. Zobrazovaná pri bohu Slnka. Zostúpila do podsvetia, aby tam našla dušu svojho milenca Tammuza. Keď cestovala podsvetím, strácala svoji krásu a keď predstúpila pred kráľovnú smrti, bola zavesená na hák a ponechaná smrti. Bohovia ju, ale zachránili a ona sa stala kráľovnou nebies. Unavení a vyčerpaní, chorí volajte ju na pomoc, pomáha aj pri chronických a dlho trvajúcich zdravotných problémoch. Pomáha odstraňovať bolesť, utrpenie a žiaľ. Ištar a Venuša sú hlboko prepojené. Rozdáva láskyplné svetelné lúče, ktoré osviežia dušu. Keď sa snažíme dávať a pomáhať je to krásne. Naučte sa mať radi sami seba,  naučte sa odmietať požiadavky ostatných na váš čas.


Škorpión

Diana rímska bohyňa nosila strieborný meč, v detstve jej ho pripol jej otec boh Jupiter. Diana je bohyňa bezbolestných pôrodov, jej matka ju porodila bezbolestne. Diana milovala prírodu a mnoho času strávila vo voľnej prírode, obzvlášť milovala duby a chránila zvieratá, ktoré žili vo voľnej prírode. Spájala sa s elementárnymi bytosťami prírody. Húževnatosťou a silnou vôľou ako dub aj vy máte vnímať svoju vnútornú silu, zároveň potrebujete rast. Pomáha nájsť samého seba. Dodáva svetlo do tmavých myšlienok. Posúva pozornosť a ochotu pochopiť druhých a podať im pomocnú ruku. Zároveň myslieť na svoje potešenia, na uvoľnenie duše.


Strelec

Oonach je keltskou bohyňou životných zmien, bohyňa vernosti a oddanosti v ľúbostných vzťahoch. Jej energie sú spojené s prírodnými bytosťami, spojí s vílami ak ju o to poprosíme. Tanec a intenzívny pohyb tela jej je veľmi blízky a aj vás nabáda k radosti s tanca a s pohybu. Pomáha v obdobiach, keď sa niečo končí a niečo začína v našom živote. Tento rok budete prechádzať rôznymi zmenami, Oonach bude vedľa vás oddane stáť. Neučiňte unáhlené kroky, pomalý a neochvejný postup je teraz pre vás to najlepšie. Zvoľna vplávajte do nového života. Novej práci, novému projektu, alebo novému záväzku sa spočiatku venujte skôr na polovičný úväzok.


Kozorožec

Ixchel mesačná májska bohyňa, spojená s prílivom a odlivom. Dozerá na dážď, hovorí sa jej aj ,,Dúhová žena“. Pomáha pri pôrodoch, je mocnou liečiteľkou.  Začnite sa viacej zaoberať svojím životným štýlom a študujte nové možnosti správneho stravovania. Hľadajte nové možnosti na zdravý spôsob života. Relaxačne masáže a vodné procedúry. Učte sa vychutnávať si kontakt so živou prírodou a napojte sa na jej energie. Postupne sa uzdravujete a vašim uzdravením budete liečiť všetko na okolo. 

Isolda keltská bohyňa lásky, vášne, je známa so svojou láskou k Tristanovi. Pomôže nám v oblasti lásky nájsť romantické spojenie s partnerom. Pomáha aj pri rozchodoch zvládnuť situáciu. Pomôže aj v spojení s tými, ktorý nás už opustili a odišli na druhú stranu, no puto lásky ostalo. Púšťa do srdca vášeň. Budete intenzívnejšie riešiť situácie srdca a vzťahov. Niekedy je dobré nechať odísť staré vzťahy, aby do nášho života mohla vstúpiť nová láska. Nájdite v  sebe lásku, uzdravte sa, budete môcť privítať človeka, ktorý rozdá vám lásku. 

Maat egyptská bohyňa spravodlivosti, pravdy a poctivosti,  bola spájaná s bohom Thotom, ktorý bol nositeľom Božskej múdrosti a učenia. Bola dcérou boha slnka Ra. Jej symbolom je pierko, kroré používa na váhe spravodlivosti na váženie ťažoby viny, alebo lži v srdci duše zosnulého. Maat udržiava rovnováhu na individuálnej úrovni planéty. Riadi a monitoruje uvoľnenie energie, ktorá pôsobí na našu Matku Zem. Bude nápomocná pri súdnych veciach,. Pomáha, ak je poprosená tomu, kto je nespravodlivo obvinený, pomôže rozpoznať pravdu. Naučí sebadisciplíne. Pomáha dosiahnuť celistvosť.


Vodnár

Sekhmet egyptská slnečná kráľovná , jej manžel bol boh. Jej meno značí silná a mocná. Jej sila je spojovaná so symbolmi leva.  Tento rok nedovoľte, aby vás zahnali do kúta. Nepodľahnite tlakom a rôznym pokušeniam. Pozrite sa sami na seba ako na osoby , ktoré majú vnútornú silu a dokážu ju vynaložiť na svoje víťazstvá. Nesťažujte sa a vyhnite sa negatívnemu mysleniu. Viacej sa zaoberajte posilňovaním aj svojej telesnej schránky. Pozitívnym myslením pritiahnete nove možnosti napredovania a zvýši sa vám vnútorná sila a aj perspektívnejšie pracovne miesta. Sekhmet vám dá silu leva, so správnym organizovaním svojho času budete veľmi silný a vaše plány budú napredovať dynamickým krokom dopredu.


Ryby

Aine keltská bohyňa lásky, plodnosti, ochrany prírody a vília kráľovná. Pomáha rásť úrode a pomáha zvieratám, aj ich lieči. Učí chrániť prírodu. Radí a dodáva odvahu keď chceme riskovať. Bohyňa silnej energie, očisťuje od negatívnych energií, od klebiet. Učí byť spontánny a hravý. Vnesie nás do meditácii. Podniknite kroky ku naplneniu svojich snov. Rozdeľte svoj sen na menšie dosiahnuteľne kroky, aby sa kráčalo ľahšie ku cieľu. Niekedy treba aj riskovať. Pracovná oblasť pod vplyvom Aine bude prekvitať.


imgimgimg


Posolstvá Bohýň na rok 2011

Patrónka pre všetky znamenia na tento rok bude Ostara germánska bohyňa plodnosti a jari. Prináša viacej denného svetla. Poproste ju keď budete začínať nové plány a nové projekty, aby boli úspešne. Poproste ju ak chcete byť plodný a túžite po potomkovi.
Ak cítite ťažoby, vnútorné pocity nerovnováhy a napätia, obklopte sa kvetmi, častejšie choďte do prírody, upravte si stravovanie. Nalaďte sa sami v sebe na svetlejšie myšlienky. V tomto roku sa vo vás zrodia nové nápady nove inšpirácie. Vaše túžby a sny sa môžu naplniť v období jari. Staré veci sa vám môžu nečakane vrátiť do života, ako by také znovu zrodenie situácii. Je vhodné obdobie , aby ste učinili životné zmeny. Tento rok môže byť pre vás plodný, a môžete očakávať do rodiny prírastok.


Baran

Athéna múdra grécka bohyňa. Je dcérou boha Dia. Sprevádzala ju biela sova a čierny holub. Pomáha s tvorivosťou.
Treba si všímať , ktoré myšlienky sa vám budú viacej krát vracať, treba sa im venovať a spracovať ich. Dôverujte svojej vnútornej múdrosti. Nespochybňujte sami seba. Sami viete čo máte urobiť vo vnútri to intuitívne cítite. Urobte kroky, neodkladajte ich. Vzdelávanie sa môže pre tento rok objaviť ako jedna z možnosti postupu.


Býk

Freyja bohyňa zeme, plodnosti, osláv a vášne. Vedie voz, ktorý ťahajú mačky , vedie ich cez most, ktorý je z dúhy. Dúha spojuje nebo a zem. Vie oceniť vlastnú energiu príťažlivosti a užívať si ju. Piaty deň v týždni je pomenovaný na jej počesť. Anglicky Friday je piatok je to deň, ktorý sa spojuje s časom určeným k oslavám.
Urobte životné zmeny, verte , že v živote je dôležité aj nájsť chvíle na oslavu a pre seba učiniť kroky na potešenie. Napĺňajte svoje sny a hľadajte radosť vo všetkých oblastiach života. Nebojte sa aj zariskovať.


Blíženci

Aine keltská bohyňa a vília kráľovná pomáha rásť úrode a pomáha zvieratám. Radí a dodáva odvahu keď chceme riskovať.
Podniknite kroky ku naplneniu svojich snov. Rozdeľte svoj sen na menšie dosiahnuteľne kroky, aby sa kráčalo ľahšie ku cieľu. Niekedy treba aj riskovať.


Rak

Sekhmet egyptská slnečná kráľovná , jej manžel bol boh Ptaha. Jej meno značí silná a mocná. Jej sila je spojovaná so symbolmi leva.
Tento rok nedovoľte, aby vás zahnali do kúta. Nepodľahnite tlakom a rôznym pokušeniam. Pozrite sa sami na seba ako na osoby , ktoré majú vnútornú silu a dokážu ju vynaložiť na svoje víťazstvá. Nesťažujte sa a vyhnite sa negatívnemu mysleniu. Viacej sa zaoberajte posilňovaním aj svojej telesnej schránky. Pozitívnym myslením pritiahnete nove možnosti napredovania a zvýši sa vám vnútorná sila a aj perspektívnejšie pracovne miesta.


Lev

Vesta rímska bohyňa domova a srdca vzývaná vždy keď sa zapaľuje rodinný krb. Vnáša svetlo a teplo do domácnosti, mier, udržuje spoločnosť pohromade, zostáva v pozadí, neukazuje sa. Má neustálu potrebu slúžiť ľuďom. Jednou z troch olympských bohýň. S nikým úplne nesplynie, cíti sa oddelená od ľudí. Spojovaná s Hermom - bohom cestovania a obchodu.
Tento rok sa zlepšia rodinne záležitosti. Môže sa vyskytnúť sťahovanie , zmena bydliska. Úpravy v rámci svojho domáceho prostredia, zútulňovanie. Pre celu rodinu budete svetlom a budete šíriť teplo rodinnej lásky do blízkej rodiny, ale i vzdialenejším príbuzným.


Panna

Zelená Tara hinduistická a budhistická bohyňa. Pomáha nájsť porozumenie vo vzťahoch a prinavracia vlastnú silu.
Nepokúšajte tento rok byť super ženou alebo super mužom. Poproste o pomoc ostatných a budete mať viacej času pre seba. Požiadať o pomoc nie je znakom slabosti.
Sarasváti hinduistická bohyňa umenia. Pomôže zvýšiť kreativitu pri vyjadrovaní, hudbe, písaní, tancovaní. Tancujte , spievajte, maľujte , venujte sa umeleckým aktivitám.


Váhy

Freyja bohyňa zeme, plodnosti, osláv a vášne. Vedie voz, ktorý ťahajú mačky , vedie ich cez most, ktorý je z dúhy. Dúha spojuje nebo a zem. Vie oceniť vlastnú energiu príťažlivosti a užívať si ju. Piaty deň v týždni je pomenovaný na jej počesť. Anglicky Friday je piatok je to deň, ktorý sa spojuje s časom určeným k oslavám.
Urobte životné zmeny, verte , že v živote je dôležité aj nájsť chvíle na oslavu a pre seba učiniť kroky na potešenie. Napĺňajte svoje sny a hľadajte radosť vo všetkých oblastiach života. Nebojte sa aj zariskovať.


Škorpión

Mária Magdaléna bola obdivovateľkou Ježiša. Jej vyžarovanie je plné lásky a odpustenia, pokory , nehy a obetavosti.
Pre tento rok si vo väčšej miere v pustite do života lásku. Proste a bude vám dané, klopte a bude otvorené. Okolo seba šírte slovo lásky a odpustenia. Aj staré krivdy odpustite a budete môcť ľahšie sa odpútať od minulosti. Niektoré veci sa javia na prvý pohľad možno dosť zle a v neprospech niekoho, ale keď pozriete do hĺbky a do podstaty uvidíte širšie súvislosti. Pozerajte sa teda na každú situáciu z viacerých zorných uhlov pohľadu. Nesúďte a neposudzujte, ale milujte a odpúšťajte.


Strelec

Ištar Babylonská, Sumerovia, Gréci uctievali ako rannú hviezdu, tiež bola bohyňa lásky, sexu a erotiky ale také vojny. Mala krídla, jazdila na levovi a bola ozbrojená lukom a šípom. Zobrazovaná pri bohu Slnka. Zostúpila do podsvetia, aby tam našla dušu svojho milenca Tammuza. Keď cestovala podsvetím, strácala svoji krásu a keď predstúpila pred kráľovnú smrti, bola zavesená na hák a ponechaná smrti. Bohovia ju, ale zachránili a ona se stala kráľovnou nebies.
Keď sa snažíme dávať a pomáhať je to krásne. No ale vy dávate príliš mnoho okolo seba, naučte sa byť aj viacej ku sebe pozorný. Naučte sa mať radi sami seba, a naučte sa odmietať požiadavky ostatných na vás a na váš čas. Ak ste unavená a vyčerpaná z takýchto povinnosti treba nájsť hranice.


Kozorožec

Ištar Babylonská, Sumerovia, Gréci uctievali ako rannú hviezdu, tiež bola bohyňa lásky, sexu a erotiky ale také vojny. Mala krídla, jazdila na levovi a bola ozbrojená lukom a šípom. Zobrazovaná pri bohu Slnka. Zostúpila do podsvetia, aby tam našla dušu svojho milenca Tammuza. Keď cestovala podsvetím, strácala svoji krásu a keď predstúpila pred kráľovnú smrti, bola zavesená na hák a ponechaná smrti. Bohovia ju, ale zachránili a ona se stala kráľovnou nebies.
Keď sa snažíme dávať a pomáhať je to krásne. No ale vy dávate príliš mnoho okolo seba, naučte sa byť aj viacej ku sebe pozorný. Naučte sa mať radi sami seba, a naučte sa odmietať požiadavky ostatných na vás a na váš čas. Ak ste unavená a vyčerpaná z takýchto povinnosti treba nájsť hranice.


Vodnár

Isis egyptská bohyňa mesiaca. Dobrá manželka, matka, vlohy na obchodovanie. Bohyňa Mágie, pomáha nájsť odpovede na minule životy.
Niektoré problémy , ktoré vás budú prenasledovať majú hlboké korene vo vašom minulom živote. Strach, bloky, obavy, ochorenia vynoria sa bez príčiny. Verte, že to pramení z nejakých dôvodov z vášho minulého života. Ak budete mať pocit pri stretnutí s osobou , že ju poznáte a nebudete vedieť logicky s kadiaľ , pravdepodobne ste už s týmto človekom žil život.


Ryby

Hathor egyptská bohyňa produktivitu a materstvo. Pomáha počať potomstvo, pri pôrodoch pomáha. Dáva múdrosť na výchovu detí.
Tíško sa započúvajte sami do svojich pocitov. Naučte sa prijímať, nie len dávať. Zvýšte intuíciu a energiu a to vám pomôže potom dávať iným. Poznávajte nové možnosti, venujte sa učeniu nových múdrostí. Môžete v tomto roku počať potomstvo. Ak ste dlhodobo nemohli počať tento rok by vám mal byť naklonený. Niektorý sa môžu zamyslieť aj nad adopciou, opatrovníctvom.


img


Pre každé znamenie zverokruhu budú naklonené bohyne na rok 2010 a tu je ich posolstvo. Pre niektoré znamenie je tu viacej posolstiev preto si ich obzvlášť pozrite a hlbšie sa nad ich významom zamyslite.

obrazok
Baran

Kordélia bola Keltská vília bohyňa starostlivosti o kvety na jar a v lete. Trávite príliš mnoho času vo vnútorných priestoroch, častejšie choďte von do prírody na prechádzku a nadýchajte sa čerstvého vzduchu. Vaše želanie sa môže naplniť v máji. Zamyslite sa nad svojím zamestnaním a hľadajte možnosť zmeny. Uprednostnite prácu kde bude užší kontakt v práci s prírodou. Zamyslite sa či konáte ekologicky. Uvedomte si potrebu rovnováhy vo svojom živote, väčšiu potrebu odpočinku a hravosti, intenzívnejšie prežívanie radosti.
Lakšmí hiduistická bohyňa hojnosti, láskavosti, spojovaná s lotosovými kvetmi, vodou. Pomôže prekonávať prekážky, pomáha zbaviť sa strachu. Prináša do života hojnosť a plodnosť po všetkých stránkach.
Zanechajte obavy a strach z budúcnosti, majte pozitívne myšlienky. Presvetlite svoje myšlienky jasným svetlom a svoje srdce očistite od obáv a naplňte ho láskou. Verte, že vaša budúcnosť sa uberá tým správnym smerom. Všetko bude v poriadku.


obrazok

Býk

Rhianon mesačná welská bohyňa ,,vznešená kráľovná“. Inšpiruje umelcov. Na svojom koni láskavo odnáša duše, ktoré odchádzajú do inej úrovne bytia. Mení svoju podobu. Volajte ju na pomoc pri umeleckých inšpiráciách, pri životných zmenách.
Majte dôveru v to , že vaše sny sa uskutočnia. Častejšie pozorujte nebeské telesá, hviezdy, slnko , mesiac. Pomôžu vám nájsť vnútornú harmóniu. Prijímajte jasné rozhodnutia a vkladajte svoju energiu do plánov, ktoré realizujete. Sústreďte sa na svoje túžby a verte , že máte právo dostavať to dobré.
Athéna múdra grécka bohyňa. Je dcérou boha Dia. Sprevádzala ju biela sova a čierny holub. Pomáha s tvorivosťou.
Treba si všímať , ktoré myšlienky sa vám budú viacej krát vracať, treba sa im venovať a spracovať ich. Dôverujte svojej vnútornej múdrosti. Nespochybňujte sami seba. Sami viete čo máte urobiť vo vnútri to intuitívne cítite. Urobte kroky, neodkladajte ich.
Damara bola Keltská bohyňa plodnosti a jej meno znamená ,,Láskavá“. Pomáha vnášať do rodín pohodu, harmóniu. Deťom pomáha aby si uchovali svoju detskú nevinnosť . pomôže vám nájsť cestu k vaším deťom.
Tento rok si nájdite viacej času na svoje deti. Porozprávajte sa s nimi otvorenejšie. Keď budete zvažovať o zamestnaní nájdite si také povolanie čo bude súvisieť pomocou deťom. Môžete sa stať dobrovoľníkom pre pomoc deťom. V tomto roku sa môžete stať rodičom. Nezabúdajte na svoje vnútorné dieťa, venujte sa preto častejšie uvoľňujúcim hrám , potrebujete viacej smiechu a radosti.
Sige múdra gnodtická bohyňa veľkého ticha. Učí nás spojiť sa s tichom .
Ponorte sa do seba a započúvajte sa vlastnému ,,Ja“. Utiahnite sa do ústrania, kde si odýchnete a načerpáte nové sily. Častejšie meditujte a relaxujte. Dajte si pozor tento rok na sluch a vyhýbajte sa hlasným zvukom a hluku.
Isis egyptská bohyňa mesiaca. Dobrá manželka, matka, vlohy na obchodovanie. Bohyňa Mágie, pomáha nájsť odpovede na minule životy.
Niektoré problémy , ktoré vás budú prenasledovať majú hlboké korene vo vašom minulom živote. Strach, bloky, obavy, ochorenia vynoria sa bez príčiny. Verte, že to pramení z nejakých dôvodov z vášho minulého života. Ak budete mať pocit pri stretnutí s osobou , že ju poznáte a nebudete vedieť logicky s kadiaľ , pravdepodobne ste už s týmto človekom žil život.
Abundita rímska bohyňa hojnosti, úspechu a blahobytu. Prináša šťastie, finančný zisk. Znamenie , že je vám naklonená je nájdenie drobných mincí. Požiadajte ju o pomoc.
Otvorte sa , prijímajte , nastavte sa na prichádzajúcu pozitívnu energiu radosti, šťastia, hojnosti. Môžu k vám prísť aj neočakávane peniažky. Myslite na pekne a šťastne budúce situácie a verte v prichádzajúce obdobie pozitívnych zmien. Prichádza obdobie kde budete mať viacej času pre seba.


obrazok

Blíženec

Artemis grécka bohyňa dvojča boha Apolla, boha slnka. Silná bohyňa, ktorá veľa času trávila s lukom a šípom v prírode. Nikdy však nestrieľala, mala tieto zbrane skôr ako talizmany, aby sa naučila sústreďovať svoje myšlienky.
Tento rok šírte okolo seba lásku a svetlo. Ak budete tento rok chcieť niečo dosiahnuť tak práve láskou sa vám podarí ľahšie dať veci do pohybu. V tomto roku sa sústreďte viacej na svoje životné poslanie. Starosti a obavy radšej odložte. To horšie obdobie máte už za sebou. Vaša budúcnosť je pred vami a snažte sa ju plánovať s láskou a vložte do plánov veľa nových nápadov. Vyššie sféry vám budú naklonené a budete po cely čas pod ich ochranou.
Guinevra keltská bohyňa z čias kráľa Artuša. Bohyňa plodnosti a zároveň mostom medzi živými a mŕtvimy. Poznali ju aj pod menom ,,Biela- Biely prelud“ Jej srdce patrilo Lancelotovi. Pomáha nájsť vzťah s tou ozajstnou láskou.
Nalaďte svoje srdce na romantickú vlnu a môžete zažiť pravú lásku, ozajstne vzplanutie. Ak cítite vo vzťahu nedostatok lásky a vášne vy podniknite kroky k zlepšeniu tejto situácii.


obrazok

Rak

Brigit je keltská bohyňa, ktorá symbolizuje tri tváre ženy, mladú pannu, starostlivú a láskavú matku, a múdru čarodejku. Je ochrankyňou každého , kto ju požiada o pomoc.
Najprv si ujasnite svoje ciele. Lebo ak nebudete mat úplne jasné predstavy a jasné plány bude z toho zmätok a oslabujúce situácie. Nenechajte sa pomýliť, ostatnými a ani situáciami. Nerobte si starosti čo si budú myslieť ostaný. Dôverujte sama sebe a verte svojím plánom. Stojte si za tým čomu veríte a neustupujte.
Damara bola Keltská bohyňa plodnosti a jej meno znamená ,,Láskavá“. Pomáha vnášať do rodín pohodu, harmóniu. Deťom pomáha aby si uchovali svoju detskú nevinnosť . Pomôže vám nájsť cestu k vaším deťom.
Tento rok si nájdite viacej času na svoje deti. Porozprávajte sa s nimi otvorenejšie. Keď budete zvažovať o zamestnaní nájdite si také povolanie čo bude súvisieť pomocou deťom. Môžete sa stať dobrovoľníkom pre pomoc deťom. V tomto roku sa môžete stať rodičom. Nezabúdajte na svoje vnútorné dieťa, venujte sa preto častejšie uvoľňujúcim hrám , potrebujete viacej smiechu a radosti.
Coventina keltská bohyňa vôd , oceánov, riek, jazier. Keďže naše telo je tiež prevažne z vody, tak býva veľmi dobrou pomocníčkou pri očistných kúrach.
Treba sa pozrieť na svoj životný štýl a zamyslieť sa nad ním a urobiť nápravu v tomto roku. Urobte si detoxikačnú kúru na očistu organizmu.
Zelená Tara hinduistická a budhistická bohyňa. Pomáha nájsť porozumenie vo vzťahoch a prinavracia vlastnú silu.
Nepokúšajte tento rok byť super ženou alebo super mužom. Poproste o pomoc ostatných a budete mať viacej času pre seba. Požiadať o pomoc nie je znakom slabosti.


obrazok

Lev

Panna Mária Matka ,,Kráľovná anjelov“ ochrankyňa, učiteľka, liečiteľka, orodovnica.
Zanechajte svojich ustarostených myšlienok, Božie sféry vás vedú, všímajte si všetkého okolo vás. Častejšie sa modlite. Verte , že vaše modlitby budú vypočuté a očakávajte zázrak. Nech vaša viera je ako horiaca sviečka, udržujte tento plameň a nech víťazi nádej , ktorá potlačí zúfalé myšlienky. Pomáhajte ľudom okolo seba, ktorým ich sviečka veľmi slabo horí, cez pomoc iným budete sa stávať silnejšími.
Eireen grécka bohyňa, je sestrou bohyni Zákona a Spravodlivosti. Prináša vnútorný pokoj a mier každému kto oň požiada.
Odovzdajte svoje problémy a obavy vyšším sféram. Niekedy sa možno veci javia chaoticky ale verte v to , že existuje vyšší plán. Božia láska vás obklopí a bude vás podporovať. Modlite sa častejšie tento rok a viacej meditujte. Venujte sa aktivitám , ktoré pomôžu nájsť vnútorný pokoj. Hudba, masáže, kúpele s morskou soľou. Viacej hravosti.


obrazok

Panna

Oonach je keltskou bohyňou životných zmien. Pomáha v obdobiach, keď sa niečo končí a niečo začína v našom živote.
Neučiňte unáhlené kroky, pomalý a neochvejný postup je teraz pre vás to najlepšie. Zvoľna vplávajte do nového života. Novej práci, novému projektu, alebo novému záväzku sa spočiatku venujte skôr na polovičný úväzok.
Damara bola Keltská bohyňa plodnosti a jej meno znamená ,,Láskavá“. Pomáha vnášať do rodín pohodu, harmóniu. Deťom pomáha aby si uchovali svoju detskú nevinnosť . pomôže vám nájsť cestu k vaším deťom.
Tento rok si nájdite viacej času na svoje deti. Porozprávajte sa s nimi otvorenejšie. Keď budete zvažovať o zamestnaní nájdite si také povolanie čo bude súvisieť pomocou deťom. Môžete sa stať dobrovoľníkom pre pomoc deťom. V tomto roku sa môžete stať rodičom. Nezabúdajte na svoje vnútorné dieťa, venujte sa preto častejšie uvoľňujúcim hrám , potrebujete viacej smiechu a radosti.
Isolda keltská bohyňa je známa so svojou láskou k Tristanovi. Pomôže nám v oblasti lásky. Pomôže aj v spojení s tými, ktorý nás už opustili no puto lásky ostalo.
intenzívnejšie riešiť situácie srdca a vzťahov. Niekedy je dobré nechať odísť staré vzťahy, aby do nášho života mohla vstúpiť nová láska. Nájdite v samej sebe lásku, uzdravte sa sama a potom budete môcť privítať lásku.


obrazok

Váhy

Aine keltská bohyňa a vília kráľovná pomáha rásť úrode a pomáha zvieratám. Radí a dodáva odvahu keď chceme riskovať.
Podniknite kroky ku naplneniu svojich snov. Rozdeľte svoj sen na menšie dosiahnuteľne kroky, aby sa kráčalo ľahšie ku cieľu. Niekedy treba aj riskovať.
Afrodita grécka bohyňa vášne a lásky. Pomáha ženám sa cítiť dobre vo svojom tele. Do vzťahov medzi muža a ženu prináša viacej vášne a pomáha zharmonizovať mužskú a ženskú energiu.
Podniknite kroku ku uzdraveniu svojej sexuality. Častejšie tancujte , buďte vnímavejší. Upravte svoje oblečenie, ženy obliekať sa ženskejšie a muži viacej dbajte o svoje mužské oblečenie. Netreba skrývať svoju ženskosť alebo mužskosť.
Sedna inuitsko - eskymácka a aljašská bohyňa morí. Stará sa o potravu pre telo a myseľ. Je spätá s obyvateľmi oceánov a morí, pomáha priniesť do rodín hojnosť.
V prijímaní a dávaní musí byť rovnováha. Keď len dávate budete cítiť vyčerpanosť a nedostatok. Naučte sa dávať a prijímať s radosťou a vďačnosťou. Nerobte si starosti o financie. Tento rok bude vám dopriate.
Damara bola Keltská bohyňa plodnosti a jej meno znamená ,,Láskavá“. Pomáha vnášať do rodín pohodu, harmóniu. Deťom pomáha aby si uchovali svoju detskú nevinnosť . pomôže vám nájsť cestu k vaším deťom.
Tento rok si nájdite viacej času na svoje deti. Porozprávajte sa s nimi otvorenejšie. Keď budete zvažovať o zamestnaní nájdite si také povolanie čo bude súvisieť pomocou deťom. Môžete sa stať dobrovoľníkom pre pomoc deťom. V tomto roku sa môžete stať rodičom. Nezabúdajte na svoje vnútorné dieťa, venujte sa preto častejšie uvoľňujúcim hrám , potrebujete viacej smiechu a radosti.
Isolda keltská bohyňa je známa so svojou láskou k Tristanovi. Pomôže nám v oblasti lásky. Pomôže aj v spojení s tými, ktorý nás už opustili no puto lásky ostalo.
Budete intenzívnejšie riešiť situácie srdca a vzťahov. Niekedy je dobré nechať odísť staré vzťahy, aby do nášho života mohla vstúpiť nová láska. Nájdite v samej sebe lásku, uzdravte sa sama a potom budete môcť privítať lásku.
Sarasváti hinduistická bohyňa umenia. Pomôže zvýšiť kreativitu pri vyjadrovaní, hudbe, písaní, tancovaní.
Tancujte , spievajte, maľujte , venujte sa umeleckým aktivitám.


obrazok

Škorpión

Coventita keltská bohyňa vôd , oceánov, riek, jazier. Keďže naše telo je tiež prevažne z vody, tak býva veľmi dobrou pomocníčkou pri očistných kúrach.
Treba sa pozrieť na svoj životný štýl a zamyslieť sa nad ním a urobiť nápravu v tomto roku. Urobte si detoxikačnú kúru na očistu organizmu.
Guinevra keltská bohyňa z čias kráľa Artuša. Bohyňa plodnosti a zároveň mostom medzi živými a mŕtvimy. Poznali ju aj pod menom ,,Biela- Biely prelud“ Jej srdce patrilo Lancelotovi. Pomáha nájsť vzťah s tou ozajstnou láskou.
Nalaďte svoje srdce na romantickú vlnu a môžete zažiť pravú lásku, ozajstne vzplanutie. Ak cítite vo vzťahu nedostatok láske a vášne vy podniknite kroky k zlepšeniu tejto situácie.


obrazok

Strelec

Hathor egyptská bohyňa produktivitu a materstvo. Pomáha počať potomstvo, pri pôrodoch pomáha. Dáva múdrosť na výchovu detí.
Tíško sa započúvajte sami do svojich pocitov. Naučte sa prijímať, nie len dávať. Zvýšte intuíciu a energiu a to vám pomôže potom dávať iným. Poznávajte nové možnosti, venujte sa učeniu nových múdrostí. Môžete v tomto roku počať potomstvo. Ak ste dlhodobo nemohli počať tento rok by vám mal byť naklonený. Niektorý sa môžu zamyslieť aj nad adopciou, opatrovníctvom.
Eireen grécka bohyňa, je sestrou bohyni Zákona a Spravodlivosti. Prináša vnútorný pokoj a mier každému kto oň požiada.
Odovzdajte svoje problémy a obavy vyšším sféram. Niekedy sa možno veci javia chaoticky ale verte v to , že existuje vyšší plán. Božia láska vás obklopí a bude vás podporovať. Modlite sa častejšie tento rok a viacej meditujte. Venujte sa aktivitám , ktoré pomôžu nájsť vnútorný pokoj. Hudba, masáže, kúpele s morskou soľou. Viacej hravosti.


obrazok

Kozorožec

Sedna inuitsko - eskymácka a aljašská bohyňa morí. Stará sa o potravu pre telo a myseľ. Je spätá s obyvateľmi oceánov a morí, pomáha priniesť do rodín hojnosť.>
V prijímaní a dávaní musí byť rovnováha. Keď len dávate budete cítiť vyčerpanosť a nedostatok. Naučte sa dávať a prijímať s radosťou a vďačnosťou. Nerobte si starosti o financie. Tento rok bude vám dopriate.
Brigit je keltská bohyňa, ktorá symbolizuje tri tváre ženy, mladú pannu, starostlivú a láskavú matku, a múdru čarodejku. Je ochrankyňou každého , kto ju požiada o pomoc.
Najprv si ujasnite svoje ciele. Lebo ak nebudete mat úplne jasné predstavy a jasné plány bude z toho zmätok a oslabujúce situácie. Nenechajte sa pomýliť, ostatnými a ani situáciami. Nerobte si starosti čo si budú myslieť ostaný. Dôverujte sama sebe a verte svojím plánom. Stojte si za tým čomu veríte a neustupujte.


obrazok

Vodnár

Ostara germánska bohyňa plodnosti a jari. Prináša viacej denného svetla. Poproste ju keď budete začínať nové plány a nové projekty, aby boli úspešne. Poproste ju ak chcete byť plodný a túžite po potomkovi.
Ak cítite ťažoby, vnútorné pocity nerovnováhy a napätia, obklopte sa kvetmi, častejšie choďte do prírody, upravte si stravovanie. Nalaďte sa sami v sebe na svetlejšie myšlienky. V tomto roku sa vo vás zrodia nové nápady nove inšpirácie. Vaše túžby a sny sa môžu naplniť v období jari. Staré veci sa vám môžu nečakane vrátiť do života, ako by také znovu zrodenie situácii. Je vhodné obdobie , aby ste učinili životné zmeny. Tento rok môže byť pre vás plodný, a môžete očakávať do rodiny prírastok.
Sige múdra gnodtická bohyňa veľkého ticha. Učí nás spojiť sa s tichom .
Ponorte sa do seba a započúvajte sa vlastnému ,,Ja“. Utiahnite sa do ústrania, kde si o dýchnete a načerpáte nové sily. Častejšie meditujte a relaxujte. Dajte si pozor tento rok na sluch a vyhýbajte sa hlasným zvukom a hluku.


obrazok

Ryby

Ixchel mesačná májska bohyňa, spojená s prílivom a odlivom. Dozerá na dážď, hovorí sa jej aj ,,Dúhová žena“. Pomáha pri pôrodoch, je mocnou liečiteľkou.
Začnite sa viacej zaoberať svojím životným štýlom a študujte nové možnosti správneho stravovania. Hľadajte nové možnosti na zdravý spôsob života. Relaxačne masáže a vodné procedúry. Učte sa vychutnávať si kontakt so živou prírodou a napojte sa na jej energie. Postupne sa uzdravujete a vašim uzdravením budete liečiť všetko na okolo.
Kordélia bola Keltská vília bohyňa starostlivosti o kvety na jar a v lete.
Trávite príliš mnoho času vo vnútorných priestoroch, častejšie choďte von do prírody na prechádzku a nadýchajte sa čerstvého vzduchu. Vaše želanie sa môže naplniť v máji. Zamyslite sa nad svojím zamestnaním a hľadajte možnosť zmeny. Uprednostnite prácu kde bude užší kontakt v práci s prírodou. Zamyslite sa či konáte ekologicky. Uvedomte si potrebu rovnováhy vo svojom živote, väčšiu potrebu odpočinku a hravosti, intenzívnejšie prežívanie radosti


obrazokobrazok     obrazok


obrazok  obrazok  obrazok

obrazok  obrazok  obrazok

obrazok